Cześć! Jesteśmy rodzinną firmą z Poznania. Zaczęliśmy od szycia woreczków z firanek dla naszej Rodziny i Znajomych, a potem już samo poszło! Bardzo wciągnęłyśmy się w tematykę zero-waste i juz od ponad 2 lat pracujemy nad naszymi wielorazowymi produktami. 

Wszystkie nasze produkty szyte są w Poznaniu. Wszystkie etapy produkcji (od krojenia materiałów do kontroli jakości) mają miejsce w promieniu 40 km od naszego domu. Wszystkie nasze materiały kupujemy bezpośrednio od producentów co zapewnia nam kontrolę nad tym skąd pochodzą. Wszystkie używane przez nas materiały oprócz sznurka konopne są produkowane w Polsce. Wybór na niepolskich surowców podyktowany był chęcią wyboru najlepszej jakości materiału. Niestety polski sznurek konopny nie spełniały naszych oczekiwań. 

Od 2019 stale poszerzamy ofertę dostępnych u nas marek. Stawiamy na polskie manufaktury naturalnych kosmetyków w szklanych lub papierowych opakowaniach. 

Kontakt:

Obserwuj nas na Instagramie @wielorazowka oraz na Facebooku TUTAJ .

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie o swoje zamówienie, zamówione produkty, chcesz złożyć reklamację lub dokonać zwrotu: kontakt@wielorazowka.pl 

W sprawie współpracy z naszym sklepem oraz w sprawie zamówień hurtowych: marta@wielorazowka.pl 

Dane firmy:

Wielorazówka Marta Konopko
Oskierki 10, 60-187 Poznań
NIP: 7792501996
Tel: 603775685 (w dni robocze 9:00-17:00)

 

Powiadom mnie o dostępności! Poinformuję Cię o dostępności tego produktu. Zostaw tutaj swój aktualny adres mailowy.