Cześć! Witaj na naszej Wielorazówce :). Jesteśmy rodzinną firmą z Poznania. Zaczęliśmy od szycia woreczków z firanek dla naszej Rodziny i Znajomych, a potem już samo poszło! Bardzo wciągnęłyśmy się w tematykę zero-waste i juz od ponad 2 lat pracujemy nad naszymi wielorazowymi produktami. 

Wszystkie nasze produkty szyte są w Poznaniu. Wszystkie etapy produkcji (od krojenia materiałów do kontroli jakości) mają miejsce w promieniu 40 km od naszego domu. Wszystkie nasze materiały kupujemy bezpośrednio od producentów co zapewnia nam kontrolę nad tym skąd pochodzą. Wszystkie używane przez nas materiały oprócz jednego rodzaju froty bambusowej i sznurka konopne są produkowane w Polsce. Wybór na niepolskich surowców podyktowany był chęcią wyboru najlepszej jakości materiału. Niestety polski sznurek konopny i frota 100% bambusowa nie spełniały naszych oczekiwań. 

Wszystkie nasze produkty (woreczki, produkty ze sznurka konopnego i froty bambusowej) tworzymy od podstaw same, dlatego czas oczekiwania na wysłanie zamówienia może wynosić do 10 dni roboczych (czyli około 2 tygodnie). Staramy się szyć dla Ciebie jak najsprawniej i często zamówienia wysyłamy szybciej. Czas oczekiwania zależy od tego ile akurat zamówień mamy w kolejce do realizacji. Zamówienia szyjemy po kolei, według daty złożenia zamówienia.  

Od 2019 stale poszerzamy ofertę dostępnych u nas marek. Stawiamy na polskie manufaktury naturalnych kosmetyków w szklanych lub papierowych opakowaniach. Naszym celem na 2020 rok jest rozszerzenie oferty o miody i masła orzechowe pakowane w słoiki. 

Informacje na temat wysyłki naszych zamówień znajdziesz TUTAJ.

Kontakt:

Obserwuj nas na Instagramie @wielorazowka oraz na Facebooku: TUTAJ .

Jest masz jakiekolwiek pytanie dotyczące naszych produktów to napisz do nas kontakt@wielorazowka.pl lub na naszym Instagramie, staramy się odpisywać tak szybko jak to możliwe.

Dane firmy:

Wielorazówka Marta Konopko

Oskierki 10, 60-187 Poznań

NIP: 7792501996

REGON: 382309081

kontakt@wielorazowka.pl

 

Powiadom mnie o dostępności! Poinformuję Cię o dostępności tego produktu. Zostaw tutaj swój aktualny adres mailowy.